Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Wyczyść

.

.

RĘKAWICZKI NITRYLOWE CZARNE 60 SZTUK COLAD

szczególnie odpowiednie do pracy z lakierami i rozpuszczalnikami

69,00 zł
brutto
Rozmiar
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


Nie każda rękawica nadaje się do użycia podczas lakierowania. Podczas pracy najważniejsza jest ochrona lakiernika. Oprócz ochrony użytkownika ważne jest także to, aby rękawice chroniły lakier przed zanieczyszczeniem. Obok robocizny lakier jest najdroższym elementem produkcji w zakładzie lakierniczym. Rękawice nitrylowe Colad chronią lakier przed włosami, kawałkami skóry oraz potem, ponadto chronią użytkownika przed rozpryskami chemikaliów.

- Grubość 6 mil (0.15 mm)

- Wydłużony rękaw (285 mm) oraz teksturowana powierzchnia, zapewniają lepszą chwytność.

- Nie zawierają pudru, silikonu ani lateksu, aby chronić przed podrażnieniem skóry

- Są szczególnie odpowiednie do pracy z lakierami i rozpuszczalnikami

Środki ochrony indywidualnej: KAT III zgodnie z rozporządzeniem UE 89/686/EEC. ŚOI o złożonej konstrukcji chronią przed zagrożeniami, które powodują nieodwracalne szkody dla zdrowia.

Naturalne bez lateksu: Nasze rękawice oznaczone logiem zero lateksu są naturalne i nie zawierają lateksu. Są całkowicie bezpieczne dla osób z alergią na lateks.

Do jednorazowego użytku: Nasze rękawice oznaczone logiem „Do jednorazowego użytku” są przeznaczone do usunięcia po jednokrotnym użyciu. To zapobiega ich zanieczyszczeniu i gwarantuje czyste warunki pracy.

Nie zawiera silikonu: Nasze rękawice oznaczone logiem zero silikonu nie zawierają silikonu. To zapobiega zanieczyszczeniu farby.

Bez pudru: Nasze rękawice oznaczone logiem zero pudru są trzykrotnie prane na etapie produkcji. Dzięki temu są w 100% pozbawione pudru i nie zanieczyszczą lakieru.

COLAD536004

PRODUKTY POWIĄZANE