Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Wyczyść

.

NOVOL Sp. z o.o. – międzynarodowa firma zajmująca się produkcją materiałów lakierniczych. W ramach kilku linii produktowych NOVOL oferuje chemię do renowacji powłok lakierniczych: od szpachli uniwersalnych o szerokim zastosowaniu, przez szpachlówki o specjalistycznym przeznaczeniu, aż po podkłady akrylowe, lakiery bazowe, bezbarwne lakiery oraz pełną paletę materiałów uzupełniających. NOVOL jest firmą, która na szeroką skalę dystrybuuje produkty do państw z Europy Zachodniej, Wschodniej, Nowej Zelandii, na Bliski Wschód oraz do Afryki. Produkuje ponad 1300 produktów w 10 liniach produkcyjnych, w tym linię Novol for Classic Car.
FERTAN GmbH – niemieckie przedsiębiorstwo oferujące rozwiązania z zakresu ochrony antykorozyjnej. Jest producentem środków do usuwania i przekształcania rdzy, podkładów i wosków ochronnych. Dystrybuuje produkty do krajów Europy Wschodniej i Zachodniej, a ostatnio również do USA, gdzie flagowy produkt firmy, konwerter rdzy Fertan został wybrany zwycięzcą na Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych SEMA Show w Las Vegas w 2015 r.
ANGLO PARTS nv – belgijska firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w sprzedaży części do klasycznych samochodów angielskich. W jej ofercie części i akcesoria do takich marek i modeli jak: Mini, Austin Healey, MG, Triumph, Morris Minor, Land Rover i oczywiście Jaguar.
MILLERS OILS Ltd – angielskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją środków smarnych dla motoryzacji i przemysłu, nieprzerwanie od 1887 r. Firma oferuje między innymi linię Millers Oils Classic do samochodów zabytkowych i klasycznych, która płynnie łączy najnowsze osiągnięcia w technologii smarowania, ze szczególnymi wymaganiami lepkościowymi starszych pojazdów, aby każdy pojazd klasyczny mógł być maksymalnie chroniony, nawet podczas pracy przy wykorzystaniu swoich maksymalnych osiągów.